סיור במגזר הבדואי בדרום

סיור וביקור המגזר הבדואי בדרום

יחד עם ד"ר Eliezer Winograd אליעזר וינוגרד, מ"מ יו"ר סניף ב"ש ואבוסלאמה אלקרנאווי, נציג אמ"י במגזר הבדואי בדרום, קיימתי סיור נהדר באזור, אשר כלל ביקור בכסייפה, עררה, רהט וב"ש.

במהלך היום ביקרנו במספר מוסדות חינוך בהם פגשתי מורים ומורות נהדרים, מנהלים מחוייבים ביותר וכמזכ"לית הראשונה של ההסתדרות המורים התרגשתי במיוחד לפגוש את המנהלת הראשונה במגזר הבדואי, בסמה אלצנע, מנהלת בית ספר 'אלעהד'.

לסיום היום הגענו לכנס ועדים, מנהלים וסגנים מוצלח מאוד במרכז המורים בבאר שבע. בכלל המפגשים עלו הסוגיות הייחודיות למגזר הבדואי לרבות: שיבוצים, העברות, שכ״ד, תנאי עבודה ועוד. מדובר בסוגיות שאנו פועלים ונמשיך לפעול לפתרונן מול משרדי הממשלה.

שמחתי מאוד לפגוש גם את יהודית בלום, מפקחת מחוז דרום הפורשת, אשר הצטרפה זה מכבר לאמ"י. יהודית ריגשה אותי בדבריה ובהבעת אמונה בי ו"ביושרתי המקצועית". היא ציינה כי היא זוכרת לטובה את המאבקים שניהלתי למען עו"ה בקרית גת והסביבה וכי היא סמוכה ובטוחה שכך בדיוק אני פועלת כיום למען כלל עו״ה בארץ.

ברצוני להודות מקרב לב לראש היישובים היקרים, איתם נועדתי, על היחס החם והלבבי. תודה לראש עיריית רהט, טאלל אלקרנוואי, לראש מועצת ערערה, נאיף אבו עראר ולראש מועצת כסייפה, סאלם אבו רביע.


סיעת אמ''י בהסתדרות המורים - סניף באר שבע

השארת תגובה